Vrátenie tovaru

Tovar môžete vrátiť do 14 dní od jeho prevzatia v prípade, že je nepoužitý, kompletný a zabalený v pôvodnom balení. Ak ste sa tak rozhodli, veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť. Urobíme všetko pre to, aby celý proces vrátenia bol pre Vás čo najmenej zaťažujúci
Vyplňte prosím  VOPRED nasledujúci formulár, budeme Vám vďační, ak nám napíšete aj dôvod vrátenia, príp. pošlete fotografie (nepovinné). Po prijatí oznámenia o vrátení tovaru Vám ho potvrdíme a zašleme Vám adresu pre vrátenie. NEPOSIELAJTE PROSÍM TOVAR SPÄŤ skôr, ako Vás budeme kontaktovať.  V takom prípade nebude tovar prevzatý. Po prijatí zásielky tovar skontrolujeme a v prípade, že bude bez poškodení Vám vrátime sumu za tovar na Váš účet.  Suma za dopravené náklady sa nevracia (vracia sa len suma za samotný tovar).


 
Pre uľahčenie procesu vrátenia tovaru prikladáme postup:
1. Zabaľte tovar do pôvodného obalu
2. 
Vyplňte a odošlite Formulár na vrátenie tovaru (viď. nižšie)
3. Počkajte na náš spätný e-mail s adresou pre odoslanie vráteného tovaru
4. Odošlite tovar a dajte nám o tom informáciu s podacím číslom zásielky
5. Po prijatí a skontrolovaní tovaru Vám vrátime sumu na Váš účet najneskôr do 15 dní od prijatia zásielky

 
Doručený tovar sa Vám páči, ale niektoré časti sú poškodené  alebo chýbajú?  Nemajte prosím obavy! Všetky poškodené diely Vám pošleme ešte raz a nové. Rátame s tým, že pri preprave sa môže balík poškodiť. Ak sa v ňom niečo počas prepravy poškodilo, alebo v ňom niečo chýba, vyplňte prosím reklamačný formulárDôležité je priložiť aj fotografie všetkých poškodených dielov.  Zariadime všetko tak, aby Vám nové diely dorazili čo najskôr. 

V prípade ďalších otázok nás prosím neváhajte kontaktovať cez e-mail: info@lafuro.sk
 
Nákupný košík
Návrat hore